| anonim_2612 a întrebat:

Buna,acum o saptamana la scoala m-a lovit un prost cu sticla in cap langa tampla, acum am dureri ingrozitoare de atunci, ce as putea face, un sfat va rog, funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Mihaitza009 a răspuns:

Tine mult timp ceva rece la tampla daca te doare apoi du-te la medic sa te vada fiindca poate ti s-a spart o vena sau ai alte complicatii

| ana1223334444 a răspuns:

Cel mai bine e sa te duci la doctor