| anonim_4396 a întrebat:

Bunahappy. Adicasad...Eu ma simt ca dracu`, voi? [ din punct de vedere mental ]

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ovidiu299 a răspuns:

Nu dispera! Ia sticla si bea. laughing

9 răspunsuri:
| Tania a răspuns:

Si eu ma simt si fizic si mental ca toti dracii, uof mai sunt si zile din astea.

| ZEU93 a răspuns:

Parca bine, doar vremea asta e cam monotona te deprima sad

| Vögeln a răspuns:

Adica te simti ca dracu in persoana sau te simti rau?straight face

| daniel_8163 a răspuns:

Nu esti singura.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E de **** sa traiesti in Romania de fapt

| alandala a răspuns:

Vrei sa nu te mai simti ca "dracu"? Atunci "fugi" din Romania!

| MarisAlin a răspuns:

Si eu l; a fel

| SensInvers a răspuns:

Credeam ca dracu' e unul, va ca altii se simt 'ca toti dracii', asta e deja bizar. Cum se simte dracu'?

| uMarian_1968 a răspuns:

:-? pai.ce ai patit? Ia o gura de aer.sau de vin;;). Vezi cu care te simti mai bine :P

( site personal http://www.evrt-about.info )