| PinkkRosee a întrebat:

all! Dau fundita! Rasp. Urgent! Deci, peste cateva zile implinesc 12 ani.Deci,problema: aveam o scurgere vaginala galbuie, iar de cateva zile este mai maronie-galbuie.Credeti ca este ceva grav sau s'ar putea sa imi vina? Plz Help :X:X:X.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| alexa_9610 a răspuns:

Ce aveti ma nene trebuie sa-i vina ciclul normal nu vine de prima data sangeoh go on vine cum a descris ea pana se reguleazawinking

4 răspunsuri:
| Aida_2733 a răspuns:

Poate ai o infectie. Cel mai bine e sa ii spui mamei si te duci cu ea la ginecolog si ginecologul iti va raspunde la intrebari

| chelstone a răspuns:

Consulta un medic ginecolog, nu cred ca te poate sfatui cineva mai bine, in orice caz discuta cu parintii tai.

| PinkkRosee explică:

Ms mult*:X

| Deny_1062 a răspuns:

Daca te referi ca trebuie sa iti vina ci**ul nu.ci**ul are culoarea rosie(de fapt, e sangele care trebuie eliminat)...Ke iti vine tie e un luchid simplu. poate fii cauzat in urma unei excitatii.bucurii.etc...winking