| anonim_4396 a întrebat:

Am 15 ani si mi-a trecut menstruatia pe 21 iar acum suntem pe 27a doua luna si menstruatie nu mi-a venit. Am dat examene si m-am si stresat putin. Acum, de 3 zile ma dor sanii, mii simt foerbinti si ma doare burta jos si sunt irascibila. Sunt probleme sau e doar o intarziere?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Kiriio a răspuns:

E doar PMS. Sigur intarzie. Stresul afecteaza menstruatia. Am patit-o si eu. O sa se regleze iar dupa

Răspuns utilizator avertizat
| 1994Betty a răspuns:

Sa fii BAIAT si sa ai menstruatie asta inseamna sa fi Mafiot laughing

| Violleta2022 a răspuns:

Stefanele, de cand au baietii ciclu menstrual?