| Ramona11111 a întrebat:

Bună, am 19 ani și vreau să mă ajutați cu un raspuns, am o durere pelvina la menstruatie si în timpul actului sexual de o perioada de aproximativ 4 5 luni. Stiți ce tratament pot lua sa le amelioreze? Precizez ca sunt in altă țară!

Multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Apreciat de Editori
| Paula2018 a răspuns:

Nu iti recomand nici un tratament dupa ureche. Chiar daca nu esti in tara, cauta acolo un medic, e mult mai sigur sa iei un tratament corespunzator si sa nu ai probleme mai tarziu. Eu zic sa nu mai amani mult, mai ales ca ai de ceva timp dureri.

1 răspuns:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Nu stim noi ce tratament poti lua. Dar stii cine stie? Medicul.happy