| Mayy a întrebat:

Am 19 ani, sunt fată. problema mea e impresia despre mine si anume : ca am un corp cam ciudat : am incheieturile mainilor foarte subtiri in comparatie cu restul corpului, adica sani mari, coapsele putin mari dar general picioarele is ok. Inaltimea aproximativ 1.65. Dar totusi bratele.sad

Ar trebui sa imi fac griji, ce ziceti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

TPU.ro nu este site de matrimoniale, îți recomand:
Okay.ro
sau Sentimente.ro,
că sunt gratuite.

Inaltimea aproximativ 1.65, dar nu ai scris greutatea, ca să văd facă ești grasă sau nu.

Pe site-urile de matrimoniale, să nu scrii :
---am un corp cam ciudat
---am incheieturile mainilor foarte subtiri in comparatie cu restul corpului
---Dar totusi bratele

Ar trebui sa imi fac griji, ce ziceti?=
=și dacă îți faci griji, tot așa ești!

| Flav a răspuns:

Sani mari? O, mama! I'm here, right here! I have the key!

| ladyMillion a răspuns:

Hellohappyiubita calmhappyfiecare e cum l-a dat Dumnezeu...incearca sa nu te stresezi prea tare din cauza asta,hai ca nu-i asa rauhappymandreste-te ca ai ce pune in sutien(spre deosebire de altele)ca nu esti grasa,multumeste-te si gandeste-te cum ar fi fost daca arata-i mai rau de atattongue cine te va iubi sau te iubeste,o face pentru ceea ce esti tu de fapt,in interiorul tau,nu te judeca dupa aspecthappyincearca sa capeti incredere in tine,si sa te iubesti asa cum esti,bucura-te ca nu-ti lipseste vreo mana sau vreun picior,sau orice altceva, ca aia da era problema
happysper ca te-am ajutat sa-ti schmibi parerea despre tine, si poate mai vorbimtongue

| francesca89 a răspuns:

Esti okay.barbatii apreciaza bustul mai marisor la fel si coapsele! n'ar trebui sa te simti complexata.

| Ucigasuldeprostie a răspuns:

Mainile mici fac uneori lucruri foarte mari. laughing

| seppuku a răspuns:

Fiecare are corpul lui.Nu ai de ce sa iti faci griji.

| Originalone a răspuns:

Ce chestie, parere proasta despre sine.
Nu ar trebui sa gandesti asa.
Ar trebui sa te respecti pe tine ca om, nu sa te judeci gresit.
Ia bagati un decolteu generos si mergi in parc sa vezi cum sar animalele pe tine sa te devoreze.

| Ady05 a răspuns:

Nu te descuraja, fiecare facut in felul lui, cu partzile lui bune.happy

| Anna_9600 a răspuns:

Nu ar trebui sa iti faci griji!