| stely9523 a întrebat:

Buna:* am auzit ca unguentul de galbenele este bun in tratarea cicatricilor lasate de acnee este adevarat? happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Este bun si te sfatuiesc sa-l folosesti pe cel combinat cu propolis dupa reteta lui Maria Treben!

| LilyOfTheValley a răspuns:

Este adevarat. e cicatrizant

| shtephan a răspuns:

Este foarte bun. Dar nu numai, la farmacie pe langa cicatrizinul de galbenele mai gasesti si cel de tataneasa care te va ajuta sa ai o piele catifelata ca inainte. big grin. Bafta

| stely9523 explică:

Dar depinde si de ten? de exemplu eu am tenul gras imi poate face rau?:-s