| LuLu1998 a întrebat:

am auzit ca vitamina k anuleaza pentru cateva zile menstruatia...e adevarat, ati incercat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce să faci cu vitamina K?
Ești cumva în șoc hemoragic?
Organimsul are ceasul său biologic, nu interveni că nu este cazul!
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Am auzit dar nu as incerca niciodata,, las natura sa isi urmeze cursul,,

| Azµre a răspuns:

1-2 Zile cel mult! Dar nu e indicat! Vitamina K coagulează sângele!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Da,am auzit şi eu asta, nu încerca aşa ceva, lasă corpul să lucreze aşa cu îi el atunci şi gata.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreaba medicul farmacist!

| xDr0gs a răspuns:

Lasa pastilele.Menstruatia este ceva biologic si vine cand e timpul!

| oppyo a răspuns:

Este f adevarat, nu e ok sa faci treaba asta. si daca nu ne crezi pe noi intreba un doctor.