| ViK_5388 a întrebat:

Salut fetelor.Am si eu o problema peste cateva zile voi pleca la mare dar fix atunci imi va veni si menstruatia. Ce as putea sa iau pentru a intarzia menstruatia (in afara de vitamina K)? Va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| Timeea_1190 a răspuns:

Vitamina K este intr-adevar folositoare dar nu iti mai bombarda corpul cu tot felul de chimicale doar pentru cateva zile de liniste. Mai bine foloseste O. B-urihappy. Ia cu tine niste pastilute pentru dureri menstruale in cazul in care ai probleme de obicei. Sper sa iti fie de folos:*.

5 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Poti folosi ob-uri dar nu o sa poti intra in apa. sau ia vitamina ca!

| cornculapte a răspuns:

Am auzit ca daca bei votca iti intarzie, iar daca bei vin rosu iti vine mai repede. Deci inlocuiesti vinul cu votca. laughing Nu sunt sigura despre metoda cu votca, n-am incercat niciodata, dar toata lumea zice ca functioneaza. Merita sa incerci. Iar daca nu, poti folosi OB-uri. Daca nu ai folosit pana acum, alege-le pe cele mici, ca sa nu iti raneasca himenul. Alte solutii nu cred ca sunt.

| by3nkwtssa a răspuns:

Nu stiu.foloseste O. B-uri dar dezvirgineaza.sadroaga-ti parintii sa mai astepte.plecati cand ''iti trece''happyfundita plsss ar fi a doua.sad

| shane_9616 a răspuns:

Poti lua Clorocalcin se gaseste la farmacie eu cand am fost la mare si mi-a venit ciclu am luat si in 2 zile mi s-a oprit dar are un gust oribil

| ViK_5388 explică:

Nu am cum sa amanez vacanta