| valentinalina a întrebat:

am facut o prostie am vruth sa ma ingrash la picioare si la maini am mankat fooarte mult si am o ditamai burta. iar mainile si picioarele sunt tot slabe... fundita promit
p. s ce sa fac pentru maini si picioare sa le mai ingras si un copil de cls 1 are mainile mai groase...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Fa niste flotari si genoflectiuni.deoarece se va canaliza mai multa energia stocata(prin digestie) pentru muschii picioarelor si ai mainilor.si nu vei mai face burtica.app ca sa scapi de burtica pe care ai facut-o fa niste abdomene.si daca poti in fiecare zi un pic din toate dupa ce te inveti.eu sunt baiat dar cred ca functioneaza si la fete.bye

| SmoKKe19 a răspuns:

Du`te la sala...incearca sa pui ceva muschi, unii pur si simplu nu au grasime absolut deloc in zonele alea big grin, deci eu zic ca este singura varianta happy

| UNHleaSHD a răspuns:

Du-te la scoala, si tu si Andreea.

| andreeadragutza22 a răspuns:

depinde de corpul omenesc o sa te ingrashy tu :X eu zic sa faci din nou miscare :* si sa faci niste exercitii adica n usa alergii ca te slabeste la picioare maini sa faci putin regim :X 1 2 saptamani sa scazii din burta si pe urma, o sa te ingrasi acolo jos :*