| anonim_4396 a întrebat:

am facut 11 ani trec in a 6 Vreau sa ma ingras la picioare si la maini adica am picioarele subtiri si mainile mananc mult si nu ma ingras am 35 de kg si 1, 51 inaltimea ..Stiti cum as putea sa ma ingras la picioare si la maini
Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Bun altele alearga sa slabeasca si tu vrei sa te ingrasi bun! laughing eu zic ca nu ai cum sa te ingras doar la maini si picioarewinking

| Mihaii24 a răspuns:

Pai degeaba vrei daca parinti tai sunt slabi...sau au fost slabi. straight face Ii mostenesti. Considera-te un copil cu ghinion. big grin

| ςคтคℓίηßяùηηєтśέĻĻยℓ a răspuns:

Pentru a te "ingrasa" trebuie sa Faci miscarebatting eyelashes Nu te ingrasi "sanatos" daca mananci mancare de tip fast-food cel mai bine este sa respecti un program:
Mic-Dejun bogat, Oua Lactate Carne
Pranz Usor slab, Branzeturi Carne in cantitati moderate
Cina ceva foarte slab, Lactate Fructe.

Sport zilnic Alergat Fitness si Multe Lichide!
Succes!