| anonim_4396 a întrebat:

Bună! Am fost diagnosticata acum un an cu ovar semipolichostic și din trei în trei luni simptomele revin, merg la consultație ginecologica, la spital și mi se da același tratament. Este posibil sa merg direct la mediul de familie și acesta sa îmi prescrie tratamentul dat de medicul ginecolog?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Da, te poti duce cu scrisoarea medicală de la medicul specialist.
http://www.casan.ro/......milie.html

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Da, si ti le poate da compensate sau gratuite.