| anoniiim1807 a întrebat:

Buna
Am fost la dentist pentru ca am 2 masele la care am nevoie de plomba si mi-a spus ca am nevoie de aparat dentar.
Cine are aparat si poate sa imi spuna cum e cu el?
Si cat costa? happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Porcusorul a răspuns:

Te obisnuiesti in cateva zile. Preturile incep de la 1.500 lei pe arcada si pot ajunge la 10.000 lei daca optezi pentru un aparat invizibil.