| kickstar a întrebat:

Am fost la dentist si mi-a spus ca am nevoie de aparat dentar pe arcada de sus, iar pe cea de ajos a spus ca sunt perfecti aliniatibig grin. daca imi pun pe arcada de sus trebuie sa imi pun si pe cea de joscrying?

Răspuns Câştigător
| RebecaBaa a răspuns:

Asa am avut si eu. Nu, iti trebuie Doar pe dintii de sus, right? De ce ti-ai pune si jos? nu cred ca este nevoie. Cateva "brackets" vreo 6-7 luni pe dintii de sus, si ai scapat. cel putin asa a fost la mine. Succes! :*

2 răspunsuri:
| Raizen1996 a răspuns:

Poi

| Raizen1996 a răspuns:

Poi sincer sa fiu nici eu nu stiu sigur dar cred ca nu...pana la urma tot tu esti nu ramai acelasi?!