| 1234roxandr345 a întrebat:

Buna am mâncat o bomboană și când mi mai rămas un pic din ea bomboană ținută în gură să micșorat și a cea bucată ce a rămas ce-a micșorată mi s-a dus pe gât simt că s-a dus într-o loc stramt o simt in gat așa un disconfort am băut apă am varsat mi-am făcut greață sa vars am băut apă și pâine și am mancat încă simt acolo și nu stiu cum sa mai procedez
VREAU SA PRECIZE CA MA SPERIU FORTE repede FAC ATACURI DE PANICA SI POATE CA EXAGEREZ IO CE DE FACUT
VA MULȚUMESC

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cred ca din cauza bomboanei ai disconfort si la scris.

| johnnny123 a răspuns:

Bomboana aia s-a dizolvat demult. Ceea ce simți este doar în capul tău.

| Cksihja a răspuns:

Nu e bomboana dar în timp ce cobora prin esofag a creat o leziune, ai o rană în acel loc.
Ai grijă să gătești bine alimentele pe care le vei mânca și nu mai consuma dulciuri până se vindecă căci pot hrăni bacteriile și te poți trezi cu o infecție în acel loc.