| CookieMonsterRawr a întrebat:

Buna ^^. Am mare nevoie de ajutor. Cum sa mananc sanatos. Adica, nu zic acum ca mananc chipsuri sau prostii d-astea, dar ideea e ca eu nu prea mananc, si am organismul foarte slab. acum cateva zile nu am mancat decat foarte putin intr-o zi si noaptea mi s-a facut rau. Adica, nu am mancat si de teama sa nu ma ingras, dar si pentru ca era prea multa grasime sau alt ceva. Imi puteti da niste idei de ce as putea sa mananc la micul-dejun, pranz, cina. Mersi mult ^^:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| oAnna a răspuns:

Fructe si legume, fructe si legume happy si mananca tot ce iti da mama

1 răspuns:
| mona a răspuns:

Dimineata :cereale cu lapte, la pranz:un pireu cu piept de pui la gratar, cina:fructe