| HeloKity a întrebat:

Am nevoie de niste pareri concrete. A folosit cineva pastilele xxl bust? Pentru marirea sanilor. Am citit cateva pareri pe net. Am si o prietena care a luat clinical bust si i-au crescut sanii. As avea nevoie de pareri de la cei care au folosit, si nu sfaturi precum "asa te a lasat mama natura, obisnuieste-te" laughing Thx big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt metode mai simple de a iti distruge ficatul si stomacul

| SweetChildOAxls a răspuns:

Daca producatorii nu iti cer in schimb sufletul tau pentru pastilele alea, nu vor face minuni.

| Nonameagain a răspuns:

Am si eu o prietena care a dat o caruta de bani pe asa ceva. Iar acum zilnic se uita in oglinda si se intreaba pentru ce i-a cheltuit si de ce nu a avut minte. Poate coincidenta a facut sa-i creasca sinii prietenei in acelasi timp cu administrarea pastilelor.