| ştrumf_8528 a întrebat:

Am o febra musculara la genunchi insuportabila. doar am dat proba la sport si a 2a zi eram moarta de durere. :-s Stie cineva cum pot scapa de ea? Am facut multa miscare dar degeaba straight face. si ma doare ingrozitor cand incerc...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Zazu a răspuns:

Calciu si minerale, in general le gasesti in banane sau in sucurile energizante pentru sportivi.Alta data sa te incalzesti inainte de o proba sportiva.

| DiannaDia a răspuns:

Pai ia-ti scutire si ai facut fix pe dos! trebuie sa stai intinsa! nu ai voie sa faci miscare! altfel va fi mai rau! funda?

| LoRy_7949 a răspuns:

Buna, ar trebui sa stai in pat si sa te relazesi si sa incerci un masaj.
Ai grija!

| GyeBaek a răspuns:

Dade cu ceva antinflamator

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aspirina. trebuia sa iei si inainte sa dai proba big grin dar merge si dupahee hee

| maia_7858 a răspuns:

Nu ai febra ci o antindere si mai poate sa fie si ceva la articulatii mai bine odihnestete si fa un masaj cu ceva antiinflamator.sanatate