| RoxX_1956 a întrebat:

am fost acum 1 saptamana la alergat si de atunci m-am capatat cu durere insuportabila la picioare, nu febra musculara, o forma de periostita. M-am dat cu creme dar nimic. Cand calc sau merg ma doare periostul de nu mai pot, parca as avea un cutit in os...
Dca ati mai avut probleme de genul asta si ce ati facut? plsssssadsad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| bobby_7474 a răspuns:

Incearca cu diclofenat de sodiu(voltaren-e acelasi lucru)

| RoxX_1956 explică:

Nu e febra musculara.

| Edward_5267 a răspuns:

Febra musculara nu o stingi cu crema. Asa este normal sa fie si o saptamana sa te inveti cu aceasta durere! trece singur febra musculara. Pune pe iubitul tau sa iti faca un masaj, e chiar recomandat. O zi buna.