| sakura1234 a întrebat:

Buna,am o intrebare consultatiile la endocrinologie se platesc? (cu trimitere)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Daca ai bilet de trimitere si te duci la un medic care are contract cu CNAS nu vei plati.Dar daca mergi la privat pretul poate urca de la 50 RON in sus.
Te pup!

1 răspuns:
| WarriorInReserve a răspuns:

Orice consultaţie se plăteşte dacă mergi la un cabinet care nu are relaţii contractuale cu CNAS.