| amalia200 a întrebat:

Am o mica problema... de obicei,in cele mai liniștite momente pieptul meu scoate niște zgomote deranjante ca un ghiorait! De exemplu in clasa cand doamna ne dicteaza sau cand dam un test și e liniste simt cum gazele urca sau coboară intr-un mod zgomotos! Acum cateva zile am fost la o colega și ne făceam temele,iar atunci când se făcea liniște din nou se intampla asta, am încercat sa-mi țin respirația sau apasam pe piept dar tot nu se oprea! Chestia asta devine din ce în ce mai deasa și as aprecia enorm dacă mi-ați spune din ce cauza se intampla asta și cum o pot opri! Mama a spus ca este din cauza emoțiilor,dar în ultimul timp am problema asta si acasă, de obicei seara! Dau funda celui mai folositor raspuns

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Du-te la medic, nu băga in seamă tâmpeniile vomitate de unii analfabeți!