| Gegeorgiana a întrebat:

Am o nelămurire,timp de o lună am dureri mai jos de buric ingrozitoare, dar nu in fiecare zi,si la aceste dureri apar si niste scurgeri de sange cu gheaguri, si in timpul actului sexual am dureri.Imi puteti spune ce este? Dau funda!????

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

S-ar putea ca durerile resimtite sa fie generate/provocate de o anumita afectiune sau infectie mai mult sau mai putin grava existenta in uter sau la nivelul ovarelor. In cazul tau, in baza celor precizate, vizita si consultatia ginecologica reprezinta singura optiune rationala si normala de urmat si asta cu cat o vei urma mai urgent posibil, cu atat va fi mai bine. Multa sanatate!

1 răspuns:
| Victoria18 a răspuns:

Ar putea fi raceala la ovare sau o infectie urinara sau vaginala... Cel mai bine e sa consulti un ginecolog!