| Username1006 a întrebat:

Buna am o problema am cateva cosuri pe fata si mie rusine sa maia vada lumea cu ele vreau sa scap de ele ...imi apar si dupa cateva zile imi dispar si tot asa plz! Fundaa

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| AC4S4 a răspuns:

Ia-ti ceva produs cu care sa te cureti pe fata ( sapun, gel )... ceva chestii de genul asta. De la farmacie, sa fie farmaceutice, si te speli cu alea pe fata dimineata si seara, nu uita ca in locul unde nu te speli sa zicem 2-3 zile la rand apare un coshappy.