| camarero a întrebat:

Am o problema cu tenul meu... De cateva zile imi tot apar cosuri, as dori daca se poate sa ma ajutati cu cateva sugestii ca sa scap de ele (sunt foarte urate si inestetice) Funda la raspunsul care o sa functioneze

6 răspunsuri:
| PisicaAristocrata a răspuns:

Mie mi-a dat mai demult cineva pontul asta si chiar functioneaza: curata-te pe fata cu ceva gel/crema pentru imperfectiuni, apoi pune-ti fond de ten pe cosuri, unul care este special pentru tenul cu probleme.Chiar functioneaza, sper sa ai si tu rezultate.

Răspuns utilizator avertizat
| aℓèè a răspuns:

Pai...stiu cum e.Ar trebui sa faci o vizita pe la Dermato si sa folosesti Zinerit.Este un tratament folositor si da roade(costa cam mult, dar ca sa scapi odata de ele, nu mai conteaza!) Mult succes!