| anonim_4396 a întrebat:

Bună,am o problema,de cateva zile a început sa ma manance in capul penisului si cand m-am uitat am vazut niste seminte mici galbene si un fel de lichid galben care iesea de sub pielea penisului nu din penis,plsss nu stiu ce este ajutați mă, am 13 ani

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la un medic urolog nu dispar fara tratament acele bube poate fi o infectie daca ai si lichid trebuie sa te vada medicul si sa faca analize

| codrin53i37 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Nu sunt bube nici lichid, am vazut acum, sunt niste semințe mici galbene pe care le-am scos si nu mă mai mănâncă dar mai sunt cateva sa le scot

| codrin53i37 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Banuiesc ca sunt de la igiena neadecvata, ca si miroase

| Violleta2022 a răspuns:

Pune mana si spala ZILNIC cuculetul ala, ca nu-i nromal sa stai cu el nespalat ca se irita si sutura!
Spalarea se face obligatoriu ZILNIC cu apa calda si sapun!

| helpforyou a răspuns:

Mergi la medic!

| OliviaGrig12 a răspuns:

Igiena neadecvată.

| codrin53i37 a răspuns (pentru OliviaGrig12):

A ok si dacă ma spal va dispărea?