| Anndddra a întrebat:

Am o problema, de ceva timp am ameteli, dar doar in momentul in care stau aplecata sa fac ceva, cand ma ridic de acolo simt nevoia sa ma sprijin de ceva ca nu mai vad nimic timp de cateva secunde si parca am asa o stare apropiata lesinului. Credeti ca am ceva?big grin Fundaa

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Lexu_9537 a răspuns:

Da depindelove struck. Daca te doare capul cand te apleci si ai senzatii de lesin poti sa ai sinuzitabig grin.Te sfatuiesc sa te duci la un consult medical ca poate dai in altceva dupalove struck. Funda`?batting eyelashes

9 răspunsuri:
| EuSiCuMine a răspuns:

Asta patesc si eu, exact azi dimineata cand m-am trezit si m-am dat jos din pat vedeam in ceata. E din cauza lipsei de calciu!
Du-te la doctor pentru ati scrie o reteta sau cauta pe net mancare care contine calciu!
Numai bine:*

| Zippy a răspuns:

Toata lumea pateste asa cand se ridica brusc.Nu asculta parerile unora care spun ca e lipsa de calciu.E foarte normal.Incearca sa te ridici mai usor si nu se va mai intampla.Dar poti merge la doctor sa iti confirme pentru ca toti care au raspuns inaintea mea au zis "lipsa de calciu" si probabil nu ma crezi.Alea sunt pareri date "babeste" daca pot spune asa.Si bunica-mea ar zice asta

| Necrophagist a răspuns:

Pot fi zeci de cauze,probleme cardiologice, neurologice, anemie etc.Nu ar strica o vizită la medicul de familie.

| RappaDanny a răspuns:

E posibil sa nu iti iei toate elemetele nutritive din mancare in zilele respective, sau nu mananci. tot odata poate sa fie si lipsa de calciu.

| KaRy a răspuns:

Si mie mi se intampla, am inteles ca e vorba de anemie.

| AnnaMariaaa a răspuns:

Si mama mea avea aceiasi stare ca si tine si azi dimineata i-a fost atat de rau incat a trebuit s-o ducem la spital si acum ii este foarte rausad te sfatuiesc sa mergi la medic sa nu fie asa de rau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema si patesc asa din cauza ca nu imi tin spatele drept si am probleme cu coloana vertebrala.

| pasta a răspuns:

Si eu tot asa dar topt nu stiu

| autoevo a răspuns:

Ai spus la parinti?
Oricum eu zic sa te duci la doctor, el stie mai bine.
Si eu ametesc cand ma ridic de jos, dar nu imi pierd vederea cateva secunde.
Deci inca o data du-te la doctor.
Insanatosire grabnica.