| Ciprianccdlcjmrx a întrebat:

Buna, am o problemă in zona intimă, nu pot decalota la maxim penisul, e tinut de o ata sau cum se numeste, adica cand trag, se inclina intr-o parte si cand m-am uitat e tinut de o pieliţa ceva. Am incercat sa o prind si cu o lama sa o fisurez ca sa o pot rupe, dar cum am taiat-o puţin am facut ca porcul cand il castrezi, ce sa fac? Help

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sa stai cuminte si sa nu te mai mutilezi. Este absolut normal, frenul este posibil sa se rupa candva, in timpul unui act sexual (nu neaparat primul). Doar ai grija la igiena, daca decalotarea este un pic dificila probabila i nevoie de mai multa insistenta cand te speli.

| Violleta2022 a răspuns:

Poate ai vrut sa zici DECALOTA nu decolta, ca-s doi temeni total diferiti.
Cat despre taiatul penisului cu lama, trebuei sa ai o doaga lipsa, daca faci asa ceva!
Ce ai tu nevoie, este sa mergid e uregnta la un urolog, sa te vada si sa-ti spuna el daca ai fimoza sau nu.
Dar nu te castra baiete, ca ramai fara puta!

| Arthiom a răspuns:

Cum naiba sa te tai cu lama la penis ma rolling on the floor. Nu mai intru in detalii ca a raspuns d-na Brigaela inainte.

| Valyasdfg a răspuns:

Păi ce-ai făcut mă nene, măăă, ți-ai tăiat puta? Ai vrut să te repari singur?, Tulai Vetă și-o tăiat.o....parca te văd si acum cum ți-o chinuilaughing, ața aia e ceva normal pentru tu ești virgin, in unele cazuri se rupe când i.o bagi, in unele cazuri nu se rupe, tot așa e si la fete, unele au himenul elastic, la alte fete la prima babardeală se rupe

| Campan_Alex_1999 a răspuns:

Aia înseamă ca nu ai întreținut relați intimie.