| anonim_4396 a întrebat:

Buna am o problema mi-a crescut par in zona anala chiar pe fundul feselor si ie nasol ce as putea face sa scap de iel si ie normal sa creasca chiar acolo
si nu mai sus?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Hevnoraak a răspuns:

Da e normal, poți să te epilezi dacă te deranjează dar crează disconfort o perioadă.

| Ovydiw a răspuns:

Se mai intampla ca unor oameni sa le creasca par si in acel loc.
Ai putea sa te epilezi...