| inna_1376 a întrebat:

am o problema:nu stiu cum sa fac sa scap de de gusa, am gatul mic si se vede, e foarte nasol. Puteti sa ma ajutati si pe mine, va rog frumos.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Vizitiul a răspuns:

Http://en.wikipedia.org/wiki/Goitre
Exista exercitii de gimnastica speciale pentru aceasta zona delicata. Textul este in engleza, daca nu te descurci poti ruga un amic sa te ajute, e chiar interesant si important.

3 răspunsuri:
| zeenath a răspuns:

Poti sa mergi la salon de remodelare corporala unde folosesc vacuum, o sedinta mi se pare costa 15 ron, daca iti faci abonament de 10 sedinte ai reducere! O prietena de-a mea tocmai acum face si ea e mai plinuta si are gusa!

| shadovv a răspuns:

Un singur cuvant: jogging

| alex112233 a răspuns:

Daca esti grasa slabeste si n-o sa mai ai