| kyrky a întrebat:

Fetelor, ajutati`ma.nu stiu ce sa fac sa scap de parul de pe burta.se vede nasol rau. cel mai bun raspuns, primeste funda :*

Răspuns Câştigător
| pinkrulz1994 a răspuns:

Incearca epilare definitiva...ca pe burta e zona mica si nu te va costa cum te-ar costa sa zic pe picioare. e singura solutie pe termen lunghappy in rest... spor la ceara:-s. dar doare de mori:-ss. te pup:*

5 răspunsuri:
| Pr@jYTuRyC@_DuLkE a răspuns:

Indicat ar fi ca da.deoarece vara cand vrei sa porti si tu ceva peste buric nu prea e frumos cand se vede... ce se vede.sau la mare cand va trebui ca de la sani pana la slip totul sa fie liber.

| GrEen_2189 a răspuns:

Stiu cum e laughing. Pai, nu cumva sa pui mana de big ca dupa, o sa fie dublu, poate chiar trilpu laughing. Cu benzi depilatoaretongue sau incearca cu apa oxigenata sa il decolorezi tongue.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Epilare cu benzi, epilare cu laser. Poti si sa-l decolorezi.

| Love3 a răspuns:

Incearca sa te epilezi sau sa il decolorezi

| Tr4fYc4n7D3PuFuL37y a răspuns:

Radetil si tot asa pana nu mai are ce creste lol