| anonim_4396 a întrebat:

am o umflatura cam cat un dop de rotund dar nu e asa de umflat umflatura este cam la vreo 2 centimetri in spatele urechii aproape de ceafa ce poate sa fie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| EaEmma a răspuns:

Posibil sa fie un ganglion, dar cel mai bine este sa consulti un medic. Multa Sanatate

| BoNNe a răspuns:

Vezi poate e un furuncul, cauta pe net cum arata si poate se aseamana, dar tot recomand o vizita la medic

| MoldoveanMicutz a răspuns:

Eu zic ca un medic dermatolog e cel mai bine venit.