| Toma_Gabi_1999 a întrebat:

am si eu o intrebare! Cat de rău influențează anticoncepționalele sănătatea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| LifeIsBeautiful12 a răspuns:

Deregleaza organismul..De aceea nu este bine sa le iei decat cand iti zice medicul.

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Destul de rău :(
Vezi detalii în răspunsul pe care l-am dat la linkul :
http://www.tpu.ro/......ca-se-pot/

Toate cele bune!

| K0sti a răspuns:

Destul incat sa-ti faci griji, in plus depinde de la organism la organism...

| Danger30 a răspuns:

Influenteaza destul de rau, difera de la organism la organism, dar poate duce la ingrasare sau alte dereglari ale organisului