| Butnariu_Adriana_1997 a întrebat:

Buna,
Am și eu o întrebare, cred ca am o alergie dar nu stiu la ce anume, urmează sa merg la doctor dar vreau o părere.
Nu mi-au ieșit bube, cum se intampla de obicei dar strănut dimineața când ma trezesc de 10-20 ori și îmi curge nasul și ochii asta doar dimineata, iar seara am o iritabilitate la nivelul ochilor.
Care ar putea fi cauza?
Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| xerxes1 a răspuns:

Punem pariu ca nici doctorul nu o sa-ti dea un raspuns?
Trbuie sa faci un set de analize si daca ai noroc o sa-ti gaseasca la ce esti alergic.
Dar pana la vindecare e cale lunga.

| FLORENTINAndreea a răspuns:

Probabil ca esti alergic la polen sau la parul de animale.

| FuFle a răspuns:

Eu terminand o facultate de drept si drepturi mia-m-am dat seama ca sa mergi la doctopr este rau daca esti sub 15 ani deoarace varsta legala la care ai voie sa faci sex este 15 ani in cazult in care persoana respectiova nu te obliga sau profita de functia ei ca sa faca sex cu tine in cazult in care face acest lucru