| FollowYourDreams a întrebat:

Am si eu o intrebare referitoare la rubeola... bubitele mi-au trecut deja de 2 zile si oare cat mai trebuie sa stau in casa? am voie sa fac baie?! vreau neaparat sa fac baie...multumescbig grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| doctoressa a răspuns:

Acum poti iesi din casa si poti face baie.
http://www.i-medic.ro/boli/rubeola-sau-pojarul-german

| FollowYourDreams explică:

Multumesc multhappy