| TasieSimona a întrebat:

Am si eu o mare problema: orice pereche de pantofi balerini as incalta imi fac basica la spate, nu pot incalta nimic fara sa pun leocoplast. Ce as putea face? Exista vreo crema, vreun unguent cu care as putea da pentru a nu mai face basica? Multumesc aticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Roxett a răspuns:

Inseamna ca nu iti alegi incaltarile cum trebuie...de ex balerinii cu "guler" sunt mai comozi si mult mai moi in spate ...inainte sa iti cumperi verifica spatele; daca este tare incerca alt model. funda? big grin

| TasieSimona explică:

Crede-ma ca am o groaza de perechi si toate sunt asa, nu este neaparat de la incaltaminte ci probabil am pielea foarte sensibila. Si o bareta de la sanda daca o tin fac basica.