| Elena9328 a întrebat:

Am și eu o nelămurire poate mă puteți ajuta. Dacă îți pui aparat auditiv îți poți pierde definitiv auzul pe care-l avea-i înainte?! Scuzați categoria.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai ales sa intrebi aici crezand ca e cea mai vizitata categorie si stiind foarte bine ca nu-i locul potrivit pentru asa ceva. Dupa asta ai tupeul sa ceri sa fii scuzata.

Nu-ti scuz nimic. Ce ai facut tu se cheama nesimtire premeditata. Asta se pedepseste.

| QuelQui a răspuns:

Nu. De ce sa il pierzi?

Insa nu e aclasi lucru cu castile de la telefon, muzica, etc.

| Elena9328 explică (pentru QuelQui):

Mă gândesc că fiind purtat mai mereu aparatul și vrând să l dai jos din întâmplare ...sa te fi obișnuit cu el și să nu mai auzi mai deloc ca înainte de al purta.

| QuelQui a răspuns (pentru Elena9328):

Nu, asta nu se intampla.

| CalinAlexandru01 a răspuns:

Păi dacă chiar ai probleme cu auzul dimpotrivă nu îl pierzi. dacă nu ai degeaba îți pui. consultă un cabinet ORL