| karlittaa a întrebat:

Am si eu o problema.Am 1,75m si 55kg si de ceva timp tot incerc sa iau cateva kg in plus dar nimic.Ma puteti ajuta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CrisDdf a răspuns:

Stai calma.O sa te ingrasi tu, probabil dupa ce nasti. Bucura-te mai bine de silueta ta acum si nu mai incerca sa te ingrasi.Esti bine asa cum esti.Pe la 30-40 de ani iti zic eu ca ai vrea sa mai ai silueta de acum.

2 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Ai gene bune..de aceea nu iei in greutate.