| Liquide a întrebat:

Buna , am si eu o problema . Nu mi-a venit menstruatia de 2 luni , mentionez ca sunt la inceput deci nu mam ingrijorat , am scurgeri albe ... si cand merg al toaleta urina imi miroase urat , adica se simte tare un miros , nu stiu de la ce e , asta s-a intamplat de luna trecuta dar credeam ca e de la un nou sampon dea mamei care sa amestecat cu ceva solutie laughing , in fine , dar am revazut ca de 2 zile , iar au inceput simptomele astea ... ce ar putea fi ?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Esperança a răspuns:

Secretiile vaginale sunt absolut normale. Pentru ca asta inseamna ca organismul tau este sanatos!
Nu stiu daca stii dar vaginul unei femei se curata singur, tocmai de aceea nu sunt indicate spalaturile intervaginale.
Insa daca tu zici ca acel lichid are un miros urat atunci ar trebui sa mergi la un doctor.
Pentru mai multe detalii arunca o privire aici http://www.topsanatate.ro/......-post.html

7 răspunsuri:
| Maria428 a răspuns:

Mai bine apelezi la medicul de familie sau ii spui mamei talewinking

| Liquide explică (pentru Maria428):

Iam spus mamei mele si spune ca daca sunt la inceput e perfect normal, dar nu stiu... am o presimtire rea.

| moarteclinica a răspuns:

Buna nu sunt sigur, dar poate esti gravida depinde daca ai relati big grin eu te sfatuiesc sa faci un test :X sau poate ai vreo infectie, big grin sper sa te fi ajutat!

| Maria428 a răspuns (pentru Liquide):

Si colega mea a avut ceva de acest gen. Dupa 1 luna nu mai avea nimic. Deci nu te panica! :*

| Liquide explică (pentru moarteclinica):

Sunt virgina xD am 14 ani.

| Liquide explică (pentru Esperança):

Multumesc, am vizionat siteul, si banuiesc ca este de la o mancare pe care am mancat-o zilele astea si luna trecuta. Probabil ca asta e cauza. Multumesc inca o data.

| Esperança a răspuns (pentru Liquide):

Cu placere!