| AproapeDeInimaTa a întrebat:

Am si eu o problema... pe 15 aprilie trebuia sa imi vina menstruatia... a venit dar nu imi curgea normal.
Si de pe 15 aprilie pana astazi 12 mai nu mi s-a mai oprit.
Mentionez ca imi curge forte putin.
Mi s-a mai intamplat anul trecut dar nu m-a tinut o luna de zile.
A mai patit cineva asa?
Incep sa ma ingrijorez.
Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| cat a răspuns:

Cel mai bine este sa mergi la un medic ginecolog. El te poate sfatui cel mai bine si eventual te poate trimite sa faci anumite investigatii.Ea o trimitere de la medicul de familie sau mergi la un cabinet particular.