| sepik a întrebat:

Buna, am uitat cardul de sanatate la farmacie 30 minute si acasa am constatat la verificare asigurat eroarea : http 404 error, Unauthorized (logare cu CNP).Ce inseamna asta, cumva nu mai e cardul valid?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu aveau cum cele de la farmacie sa iti invalideze cardul, asa ca problema nu este de la cardwinking
pe de alta parte, nu ar strica sa mergi la farmacie sa iti iei cardul uitat!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Înseamnă că nu merge site ul casei de asigurări. Din ce știu eu nu mai merge de mult timp verificare calității de asigurat pe site la ei.

| alina2k18 a răspuns:

Nu functioneaza siteul de cateva zile

| Standt a răspuns:

Nu era mai simplu sa te intorci la farmacie? Ai intrat pe site ca sa verifici, ce?
Cu "cei mai buni IT-isti din lume" e imposibil ca site-ul lor sa functioneze corect. Nu ti-a dezactivat nimeni cardul.

| PykyPyky a răspuns:

E problema asta cu cardurile de ceva zile. Este din cauza celor de la casa națională de asigurări. Îți spun din sursă sigură big grin