| Elena_Maria_1993 a întrebat:

Am vazut multe vedete care au postat pe retelele de socializare mai multe clipuri video cu ele la un medic dermatolog,facandu le masaj cu un aparat special pentru celulita. Daca as face si eu acest tip de masaj, dupa o perioada de timp celulita poate sa reapara? Cum nu mai fac sport, cum imi reapare.Multumesc frumos!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Anonymus9 a răspuns:

Stiu ca suna ciudat, dar nu are rost sa dai banii pe astfel de dispozitive medicale costisitoare.
Metoda facaletului este gratis si da randament. O jumatate de ora in fiecare zi este suficient. Rezultat garantat