| alina216 a întrebat:

as vrea sa ma ingras cat mai repede. ce ma sfatuiti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Nero a răspuns:

Mananca mult si rar,preparate prajite in uleiuri gen cartofi prajiti,ochiuri, omleta; Ia mese tarzii, noaptea, mananca branzeturi lactate multe, si alimente cu multe calorii.Infometeaza-te dupa care mananca, cu multa paine.(Nu iti recomand sa te ingrasi deoarece poti regreta pe viitor si iti poate dauna sanatatii)

| stark47 a răspuns:

Daca mananci multa carne si grasimi poate vei reusi sa atingi greutatea pe care o doresti.
insa nu toata lumea reuseste, eu spre exemplu oricat de mult mananc, nu reusesc mai mult de 65 de KG, ceea ce e destul pentru mine