| fluturas_2609 a întrebat:

As vrea sa stiu cum sa scap de vergeturi? Am slabit brusc si ma deranjeaza mult. Va multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
soothe
| soothe a răspuns:

E cam greu. Lotiunea anticelulita fabricata la Farmec Cluj are sa te ajute intr-o oarecare masura.

| Tourniquet a răspuns:

Incearca crema de vergeturi cu ulei de argan, o gasesti in farmaciihee hee.

| (¯`·._)(rojin_roj) (¯`·._) a răspuns:

Poftim un link care te poate ajuta, sper sa iti fie de folos. http://www.sfatulmedicului.ro/......urile_3934

| Anda_5509 a răspuns:

Pai, majoritatea fetelor se confrunta cu problema asta.De vergturi nu poti scapa, decat sa se mai reduca vizibil putin cudiferite creme, colanti pntru vergeturi si celulita, sau bronz naturalhappy:*

| want2bMajestic a răspuns:

Incearca la farmacie

| anaela_1467 a răspuns:

Indiferent ce produse minune folosesti nu scapi de vergeturi doar le maschezi