| DoarEuCuMine a întrebat:

Am si eu o problema. Il iubesc pe prietenul meu si el vrea sa mi-o traga. Eu am vergeturi pe pasarica petru ca m-am ingrasat brusc, apoi am slabit la loc. ce sa fac?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ce sa faci astepti sa faci sex cu el. Intrebare prosteasca mai pui si tu.

| lolly a răspuns:

Stai sub o patura/cearceaf cu...si ai grija sa nu se vadalaughing

| DraPraaHaarp a răspuns:

Nu te mai epilezi si acoperi vergeturile cu par, faci o creasta cu gel multsmugsmugsmugsi nu se vederolling on the floor

ce ar fi sa termini cu complexele astealaughingpai ori te **** cu el ori nu, crezi ca el atunci se uita la vergeturile tale, sa fim seriosi

prost sa fie sa strice momentu din cauza astalaughing

bafta

| Siimooona a răspuns:

laughing Tu chiar crezi ca el o sa vada vergeturile alea? Daca te deranjeaza atat de tare fa-o pe intuneric dar e o prostie sa stii. Nu va observa nimic, lasa complexele deoparte daca vrei sa te simti bine.

| gaby37 a răspuns:

Suge-i pu** si apoi poate nu se mai gandeste la sex

| Lolituta a răspuns:

Sa ti-o traga pe intuneric atunci

| cristyan_1841 a răspuns:

Dac ate iubeste te accepta asa cum esti si asta nu ar trebui sa te opreasca