| Cristi86557 a întrebat:

As vrea sa stiu daca exista o operatie(sau mai multe) care sa iti schimbe infatisarea in intregime.Adica in asa fel incat sa nu te mai poata recunoaste nimeni.mersii anticipat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Oana92 a răspuns:

Toate operatiile esterice la nivelul fetei (nas, gura, barbie, etc) iti schimba infatisarea. Cu cat iti faci mai multe cu atat esti mai diferit.

3 răspunsuri:
| WhiteLife a răspuns:

Atata timp cat esti in crestere te schimbi permanent si exista posibilitatea sa nu mai poti fi recunoscut. Daca faci operatii estetice si iti schimbi infatisarea fetei este destul, pentru ca in general lumea e recunoscuta dupa fata. Pentru corp poti incerca sa slabesti sau sa te ingrasi. Insa parintii si prietenii apropiati de vor recunoaste dupa voce, dupa felul in care mergi, in care gandesti, in care te imbraci, dupa ce-ti place sa faci si altele. Daca vrei sa nu te mai recunoasca nimeni, muta-te in alta tara/oras.

| fg0503 a răspuns:

In cativa ani va fi posibil transplantul de cap!

| Diana_Maria_1983 a răspuns:

Pentru fata sunt operațiile de nas, gura, barbie....parul nu e o problema prea mare...Iar pentru corp sunt operațiile anticelulitice ( daca esti mai grasuta ) sau iti poti pune silicoane si alte chesti... daca esti genul mai sportiv poti începe sa te îmbraci in rochii si pantofi cu toc sau invers si atunci nu o sa te mai recunoască nimeni!