| D A R i U t S s A a întrebat:

Aseara mi-au aparut pe fata mai exact pe frunte si pe barbie niste bubite mici putin umflate (ca un fel de alergie) provocandu'mi o mancarime usoara.Peste cateva ore inainte sa ma bag in pat au trecut iar dimineata numai aveam nimic.Acum in seara asta mi-au aparut din nou doar pe barbie vreo 3.Nu stiu de la ce o fi. Ajutor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Ai mancat cumva aceleasi chestii ca si seara trecuta? Ti-ai schimbat cumva sapunul de fata sau crema de intretinere?

| effect a răspuns:

Poate e o alergie la mancare, o crema

| D A R i U t S s A explică:

Nu.sad
Ma gandesc sa fie ceva pe sistem nervos?

| Anonim_4998 a răspuns:

Se poate sa ai o alergie, mai bine consulta un dermatolog.