| Alinaalian1234 a întrebat:

Ati incercat ceaiul chinezesc antiadipos? As dori sa stiu niste pareri legate de acest ceai, daca ati avut dureri cat ati slabit etcbig grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| popeasca a răspuns:

A incercat o prietena de-a mea. Iti scade glicemia (deci daca esti hipoglicemica nu trebuie baut) si are efect diuretic (te duci la baie des). De la faptul ca iti scade glicemia apar transpiratii reci. Are niste efecte cam neplacute, dar a slabit cateva kg. Problema cea mai mare e ca te ingrasi dupa, deci nu se merita.