| sdfwsdasd a întrebat:

Cand ma asez pe spate ma ia cu ameteli si cand ma ridic la fel. Am mai avut asa ceva inainte dar a durat doar vreo cateva zile, dar de acum o luna nu imi mai trece. Poate sa-mi spuna cineva ce este sau ce sa fac sa-mi treaca?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Mergi la medicul de familie.

| Candrea_Elvira_1988 a răspuns:

Cel mai probabil suferi de hipotensiune, incearca pentru cateva zile sa mananci putin mai sarat si daca dupa cateva zile nu te simti mai bine, te duci la medicul de familie.