| monica7666 a întrebat:

Care este cel mai eficient tratament pentru a trata semnele, roseala, cicatricile lasate de acnee? Va rog sa imi ziceti ceva ce ati folosit si a functionat. Sa nu fie un tratament care sa arda pielea sau sa o usuce. Multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| OrangeFga a răspuns:

Buna,am folosit acum ceva timp o crema de la Farmec,continea acizi,si avea ceva extract de lamaie.
E buna pentru pistrui, semne de la cosuri.
Am ramas placut surprins ca intr-o saptamana tenul meu era mai alb, iar semnele de la cosuri, aproape nu mai erau vizibile.
Ti-o recomand, mult noroc.

2 răspunsuri:
| monica7666 explică:

Cum se numeste crema?

| OrangeFga a răspuns (pentru monica7666):

Farmec,crema pentru pete, pistrui si albirea tenului (cu acizi din fructe)
http://www.bioportal.ro/......mec-p3956/