| valymony a întrebat:

Caut urgent gaz lampant traditional contra caderii parului. Astept niste pareri unde as putea sa gasesc.Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| justitiarul a răspuns:

De ce apelezi la metode de acum 100 de ani si nu le folosesti pe cele noi si rapide? Exista in farmacii zeci de astfel de produse in urma carora nu risti sa iti provoci arsuri la scalp si nici sa ramai fara podoaba capilara.
Revalid fiole e unul.http://www.efarma.ro/products.php?id=973

| negru30 a răspuns:

Numai in provincie -

| YoSiAtat a răspuns:

Gazul este in special pentru matreata si alte astea nu pentru caderea parului.
Este pentru parul gras. Daca tie iti cate parul si e din cauza matretii atunci e ok sa folosesti, daca iti cade ca asa cade inseamna ca firul de par e slab si subtire si e posibil sa iti deteriorezi parul sau chiar sa til arzi.